Products

1–25 termék, összesen 102 db


Simple Sale Slider

-23%
Original price was: 14 990 Ft.Current price is: 11 590 Ft.

D-Link Compact Full HD Pan & Tilt Wi‑Fi IP kamera - 2 MegaPixel (1920x1080), H.264, IR Led (5m), microSD, Cloud recording, Amazon Alexa, Google Assistant kompatibilis, kétirányú audió

-12%
Original price was: 9 983 Ft.Current price is: 8 790 Ft.

D-Link Wireless AC Dual Band USB adapter

Featured Products Slider

Best Selling Products

51 134 Ft

D-Link Wireless AC1300 Wave 2 DualBand PoE Access Point

7 790 Ft

D-Link DCS-6100LH Full HD Wi-Fi kamera - 2MP 1080p, 90 &deg, látószög, Cloud recording, Amazon Alexa, Google Assistant támogatás

14 434 Ft

D-Link 8 portos Gigabit Ethernet Switch

244 084 Ft

D-Link Wireless 6 Mobil 4G/5G Router, gigabit port

-23%
Original price was: 14 990 Ft.Current price is: 11 590 Ft.

D-Link Compact Full HD Pan & Tilt Wi‑Fi IP kamera - 2 MegaPixel (1920x1080), H.264, IR Led (5m), microSD, Cloud recording, Amazon Alexa, Google Assistant kompatibilis, kétirányú audió

53 997 Ft

D-Link DCS-8627LH Full HD Spotlight wifi kamera - kültéri IP65 kivitel, PIR szenzor, 124° látószög, AI alapú személy, üvegtörés, hang és mozgásérzékelés, microSD, cloud recording, , 100dB sziréna, Amazon Alexa, Google Assistant kompatibilis, beépített mikrofon és hangszóró

10 707 Ft

D-Link 5 portos Gigabit Ethernet Switch

Lookbook style

Lookbook style 2

Grid Style

Masonery Style

172 253 Ft

D-Link DWP-1010/KT 5G kültéri router + M15-1 EAGLE PRO AI AX1500 Mesh WiFi 6 router

58 773 Ft

D-Link G416/EE Wireless AX1500 4G LTE CAT6 Router

107 024 Ft

D-Link M32-2 AX3200 Dual Band Mesh Wifi 6 rendszer - 2db Mesh Wifi

156 082 Ft

D-Link M32-3 AX3200 Dual Band Mesh Wifi 6 rendszer - 3db Mesh Wifi

50 900 Ft

D-Link DCS-8635LH 2K QHD Pan & zoom Kültéri wifi IP kamera - 4MP, microSD, Cloud recording, Amazon Alexa, Google Assistant, AI Motion Detection, kétirányú audió

61 838 Ft

D-Link G416 Wireless AX1500 4G LTE CAT6 Router

30 690 Ft

D-Link G403 Wireless N300 4G LTE Router

16 302 Ft

D-Link 8-Port Gigabit EasySmart Switch

Mix and match styles

172 253 Ft

D-Link DWP-1010/KT 5G kültéri router + M15-1 EAGLE PRO AI AX1500 Mesh WiFi 6 router

58 773 Ft

D-Link G416/EE Wireless AX1500 4G LTE CAT6 Router

107 024 Ft

D-Link M32-2 AX3200 Dual Band Mesh Wifi 6 rendszer - 2db Mesh Wifi

156 082 Ft

D-Link M32-3 AX3200 Dual Band Mesh Wifi 6 rendszer - 3db Mesh Wifi

50 900 Ft

D-Link DCS-8635LH 2K QHD Pan & zoom Kültéri wifi IP kamera - 4MP, microSD, Cloud recording, Amazon Alexa, Google Assistant, AI Motion Detection, kétirányú audió

61 838 Ft

D-Link G416 Wireless AX1500 4G LTE CAT6 Router

30 690 Ft

D-Link G403 Wireless N300 4G LTE Router

16 302 Ft

D-Link 8-Port Gigabit EasySmart Switch

7 790 Ft

D-Link DCS-6100LH Full HD Wi-Fi kamera - 2MP 1080p, 90 &deg, látószög, Cloud recording, Amazon Alexa, Google Assistant támogatás

45 900 Ft

D-Link COVR-2200 AC2200 Tri‑Band Whole Home Mesh WiFi

44 080 Ft

D-Link COVR-X1862 AX1800 Dual Band Mesh Wifi 6 rendszer - 2db Mesh Wifi

9 906 Ft

D-Link DAP-1325 Wireless N300 WiFi jelerősítő

11 062 Ft

D-Link Wireless N Open Source Wifi jelerősítő

16 806 Ft

D-Link DAP-1610 Wireless AC1200 Wifi jelerősítő

19 045 Ft

D-Link DAP-1620 Wireless AC1200 Wifi jelerősítő

13 882 Ft

D-Link Wireless N Access Point

51 134 Ft

D-Link Wireless AC1300 Wave 2 DualBand PoE Access Point

65 000 Ft

D-Link Wireless AC1750 Wave 2 Dual‑Band PoE Access Point

31 317 Ft

D-Link DAP-X1860 AX1800 WiFi6 Mesh jelerősítő

-23%
Original price was: 14 990 Ft.Current price is: 11 590 Ft.

D-Link Compact Full HD Pan & Tilt Wi‑Fi IP kamera - 2 MegaPixel (1920x1080), H.264, IR Led (5m), microSD, Cloud recording, Amazon Alexa, Google Assistant kompatibilis, kétirányú audió

53 997 Ft

D-Link DCS-8627LH Full HD Spotlight wifi kamera - kültéri IP65 kivitel, PIR szenzor, 124° látószög, AI alapú személy, üvegtörés, hang és mozgásérzékelés, microSD, cloud recording, , 100dB sziréna, Amazon Alexa, Google Assistant kompatibilis, beépített mikrofon és hangszóró

50 900 Ft

D-Link DCS-8635LH 2K QHD Pan & zoom Kültéri wifi IP kamera - 4MP, microSD, Cloud recording, Amazon Alexa, Google Assistant, AI Motion Detection, kétirányú audió

50 386 Ft

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

36 043 Ft

D-Link 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

25 166 Ft

D-Link 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m

243 815 Ft

D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

63 604 Ft

D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M

91 872 Ft

D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 3M

3 091 Ft

D-Link 5 10/100 Desktop Switch

Weboldalunk sütiket (cookie) használ a tökéletesebb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával ön hozzájárul a sütik használatához.